Užsakymo Atšaukimas

Jūs turite teisę atšaukti savo užsakymą per 30 dienų nuo prekių gavimo dienos, nenurodydami jokios priežasties. Užsakymo atšaukimo terminas yra 30 dienų nuo tos dienos, kai jūs ar jūsų paskirta trečioji šalis, kuri nėra vežėjas, priėmė pristatytą prekę. Norėdami pasinaudoti savo teise atšaukti užsakymą, turite informuoti mus apie savo sprendimą aiškiu pareiškimu el. paštu: hello@metaltale.com.

Pinigų Grąžinimas

Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 dienų nuo grąžintų prekių gavimo dienos. Naudosime tokias pačias mokėjimo priemones, kokias naudojote užsakymui atlikti, ir jums nereikės mokėti už tokį kompensavimą.

Grąžinimo Sąlygos

Grąžinti prekę galite, jei:

  • Prekė įsigyta per paskutines 30 dienų.
  • Prekė yra originalioje pakuotėje.

Negrąžinamos Prekės:

  • Prekės pagal jūsų specifikacijas arba individualiai pritaikytos.
  • Prekės, kurios pagal savo pobūdį nėra tinkamos grąžinimui (pvz., prekės, kurių galiojimo laikas pasibaigęs).
  • Prekės, kurios po pristatymo buvo išpakuotos ir netinka grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių.
  • Prekės, kurios po pristatymo yra neatskiriamai sumaišytos su kitomis prekėmis.

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti grąžinti bet kokias prekes, kurios neatitinka aukščiau nurodytų grąžinimo sąlygų.

Prekių Grąžinimas

Jūs esate atsakingi už prekių grąžinimo mums išlaidas ir riziką. Prekes turėtumėte siųsti šiuo adresu: Vilnius, Vytenio g. 50B. Negalime būti atsakingi už sugadintas arba prarastas prekes grąžinant, todėl rekomenduojame naudoti apdraustą ir sekamą pašto paslaugą.

Dovanos

Jei prekė buvo pažymėta kaip dovana ir buvo išsiųsta tiesiai jums, gausite dovanų kreditą, atitinkantį grąžinamos prekės vertę. Gavus grąžintą prekę, jums bus išsiųstas dovanų kuponas.

Jeigu prekė nebuvo pažymėta kaip dovana, arba dovanotojas buvo išsiuntęs užsakymą sau, kad vėliau jį įteiktų, pinigus grąžinsime dovanotojui.

Susisiekite su Mumis

Jei turite klausimų dėl mūsų grąžinimo ir pinigų grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu: hello@metaltale.com.